Danışman

  Potansiyel müşterilerinizin markanıza, ürünlerinize ve hizmetlerinize ulaşması için doğru hedef kitlesinin seçilebildiği, hedef kitlenizin tercihlerine göre reklam gösterilebilen, pazarlama performansının ölçülebildiği, müşterilerle ilişki kurulabilen, yeniden pazarlama yapılabilen, hedeflerinize göre geliştirilebilen ve marka bilinirliğini arttıran dijital pazarlama kanallarını keşfedin!

   

  Web / Mobil Analiz ve Raporlama

  Mobil / web uygulamaları ve web sitelerindeki kullanıcı davranışlarını analiz ediyor, belirlenen hedeflere yönelik stratejiler geliştiriyoruz.

  App Store Optimizasyonu (ASO)

  Uygulama Marketi Optimizasyonu (App Store Optimizasyonu / ASO) ile iOS ve Android uygulamalarınızın uygulama marketlerinde, ilgili aramalardaki sıralamasını iyileştirerek uygulama indirme frekansını artırıyoruz.

  Arama Motoru Reklamları

  Markanızın Google Adwords reklam kampanyalarını uzman ekibimiz yönetsin; arama motoru reklamlarınız en düşük maliyetler ile hemen ilk sıralarda yer alsın.

  Arama Motoru Optimizasyonu – SEO

  Markanızın genel dijital stratejisi ile uyumlu kurumsal SEO stratejilerini beraber belirliyor; potansiyel müşterilerinize organik arama kanalından da ulaşmanızı sağlıyoruz.

  Sosyal Medya Yönetimi

  Markanızı doğru içerik ve planlamalar ile müşterilerle buluşturarak, markanız ve müşterileriniz arasındaki sadakati pekiştirebilir, yeni potansiyel müşterilere ulaşabilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz.

  Dijital Medya Planlama

  Farklı dijital mecralarda, doğru planlama ile zaman ve para kaybetmeden markalarınızı hedef kitleleri ile buluşturacak planlamaları rekabetçi fiyatlar ile sunuyoruz.

  Web Site Geliştirme

  Kullanıcı deneyimi odaklı W3C standartlarına uygun önyüz ve performans öncelikli geliştirme teknikleriyle, SEO etkinliği yüksek web siteleri geliştiriyoruz.

  Mobil Uygulama Geliştirme

  Markanızı ve projenizi kullanıcılara en iyi şekilde anlatacak Iphone (iOS), Android tabanlı uygulamaları geliştiriyoruz.

  Growth Hacking Danışmanlığı

  Müşterileri davranış analizleri ile uzun vadede güçlü ilişkiler kurabileceğiniz müşterilere en uygun teklifleri sunun.